przesuń do początku strony

Firma

O firmie

meble gabinetowe KatowicePracownicy Firmy "Meble Biurowe ARCON" zdobywają doświadczenie na rynku mebli
biurowych od 1998 roku, natomiast w obecnej postaci firma istnieje od 2004 roku.

Bogate doświadczenie pozwoliło nam stworzyć ofertę dopasowaną do potrzeb wszystkich naszych Klientów. Każdy z nich ma własny gust i inne potrzeby, a naszym zadaniem jest zapewnienie im najwyższego komfortu pracy w połączeniu z odpowiednią ceną.

Najlepszym potwierdzeniem pozycji Meble biurowe ARCON z siedzibą w Katowicach są opinie dotychczasowych Klientów, które jednoznacznie dowodzą, że nasza firma jest postrzegana jako stabilna, profesjonalna i pewna w działaniu.

meble biurowe ŚląskNaszymi Klientami są zarówno małe jak i te większe firmy. Dużą część portfolio stanowią instytucje finansowe oraz administracja publiczna wraz ze służbą zdrowia.

Przy obsłudze Klientów szczególny nacisk kładziemy na wysoką jakość usług
i dostarczanych produktów.

Dlatego też współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami mebli biurowych, zapewniających najwyższą, możliwą jakość. Naszym zadaniem jest natomiast dostarczenie kompetentnych i rzetelnych projektantów oraz konsultantów, którzy doradzą i przygotują indywidualną aranżację wnętrza, następnie wyspecjalizowana ekipa ARCON dostarczy i zamontuje zamówione meble.

meble do biura Śląsk, meble do biura KatowiceW naszej ofercie znajdują się:

  • Meble biurowe (gabinetowe i pracownicze)
  • Meble metalowe (biurowe, warsztatowe, medyczne)
  • Lady recepcyjne
  • Sale konferencyjne (stoły, krzesła, fotele)
  • Meble nietypowe (np. recepcyjne, pod indywidualne aranżacje) 


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej
lub zapraszamy do siedziby firmy.

ARCON MEBE BIUROWE MIEŚCI SIĘ W KATOWICACH, PRZY UL. MODELARSKIEJ 18, GDZIE POSIADAMY RÓWNIEŻ ZAPLECZE TECHNICZNE I OPERACYJNE. 

Zapraszamy do kontaktu z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy w kwestii wyboru mebli oraz zaproponujemy optymalne rozwiązania.